Building Smart Türkiye

Mimari

Yapı Mühendisliği

Köprü Mühendisliği

Donatı Mühendisliği

Altyapı Mühendisliği

BIM İşbirliği

Mimarlar için BIM Çözümü

ALLPLAN, tüm tasarım sürecini kapsayan ve proje ortaklarıyla işbirliğini yeni bir seviyeye taşıyan mimarlar için çözümler geliştirir.

ALLPLAN ARCHITECTURE

Her görev için doğru araç

Mimari tasarımın kapsamı, bireysel evlerden olağanüstü önemli projelere kadar uzanmaktadır. Her ikisi de maksimum bilgi, yenilik ve yaratıcılık gerektirir. Bunu başarmak için mimarlar hem 2B hem de 3B olarak çalışabilmeli, tasarım ortaklarıyla verimli bir şekilde iletişim kurabilmeli ve en iyi tasarım kalitesini sunabilmelidir. ALLPLAN, tüm bu görevler için ideal yazılım çözümlerini sunar.

Özellikle çalışma çizimlerinde eşsiz bilgi kalitesi
Tüm disiplinlerde verimli işbirliği için açık BIM platformu
Doğru maliyetlendirme için hassas metrajlar

Mimari için

Çözüm portföyümüz

Mimari

MİMARLAR İÇİN KONSEPT KAVRAMI

Doğru dokümantasyon yoluyla projeleri konseptten sahaya daha başarılı bir şekilde gerçekleştirmek için detaylandırma hassasiyetiyle birlikte yenilikçi konseptler geliştirmenin yaratıcı özgürlüğü. Dijital iş akışları, mimarlar için tasarımda başarının anahtarıdır. OpenBIM yaklaşımı sayesinde tüm proje ortakları sorunsuz bir şekilde birlikte çalışabilir ve böylece birlikte daha yüksek kalite ve doğruluk elde edebilir. Çeşitli modeller arasında koordinasyon sağlanarak değişkenler ve değişiklikler önemli ölçüde basitleştirilmiştir. Etkili ve ayrıntılı bir tasarım, proje süresini optimize eder ve maliyetlerden tasarruf sağlar. Allplan ile …

İhtiyaçlarınıza göre 2B veya 3B tasarım
Projelerinizi hızlı ve kolay bir şekilde görselleştirin
Eşsiz modelleme hassasiyeti ve ayrıntılı metraj verisi
Farklı disiplinlerde sorunsuz bir şekilde birlikte çalışın
İnşaat için zamandan tasarruf edin ve tasarım kalitenizi artırın

Bir bakışta Allplan Architecture faydaları

BIM destekli tasarım

Allplan herhangi bir hata ve çakışmayı tasarım aşamasında tespit ederek inşaattaki gecikmeyi önler.

Tasarım Serbestliği

Allplan'a entegre olan Siemens'in güçlü Parasolid modelleme çekirdeği, 3B modeller oluştururken daha fazla özgürlük sunar.

En üst düzeyde görselleştirme

Maxon'dan entegre CineRender, doğrudan Allplan'dan sezgisel ve verimli bir şekilde yüksek kaliteli görselleştirmeler oluşturmanıza olanak sağlar.

Allplan Çözüm Porfolyosu

Allplan, inşaat sektörünün zorluklarının üstesinden gelmek ve dijital dönüşümden yararlanmak için nihai BIM çözümüdür. BIM yazılımı ve ALLPLAN'ın endüstri lideri işbirliği ve entegrasyon araçları ideal kombinasyonu oluşturur.

Allplan Bimplus, tüm disiplinlerin bina projelerinde verimli bir şekilde işbirliği yapmaları için nihai açık BIM platformudur. BIM model verileri, bilgileri, belgeleri ve görevleri, tüm bina yaşam döngüsü boyunca merkezi olarak yönetilir.