Building Smart Türkiye

Allplan Add On
KANAL

 

 

Add-On Kanal V2 Yenilikler

 

KANAL ALLPLAN

Her proje için kanal, planlamanın zorunlu bir parçasıdır ve geleneksel CAD düzenlemesi hataya açıktır. Biz bu konuyu ele aldık ve daha verimli bir çözüm için faydalı bir yazılım ürettik.


FAYDALARI

Add-On Allplan Kanal ile kolayca standartlara uygun bir kanal planlaması yapabilirsiniz. Allplan Kanal ile kısa sürede ilk tasarımdan uygulama planlamasına kadar ihtiyaçlarınıza çözüm bulacaksınız.

MOTİVASYON

Yol Kanalizasyonu


Büyük projelerde ve altyapı planlamalarında kanal doğal bir parçadır ve geleneksel CAD yazılımlarında karmaşıklığa ve hataya açıktır. Bu işi verimli, güvenli ve rahat bir şekilde çözmek mümkündür.

Bina Kanalizasyonu


Büyük projelerde ve altyapı planlamalarında kanal doğal bir parçadır ve geleneksel CAD yazılımlarında karmaşıklığa ve hataya açıktır. Bu işi verimli, güvenli ve rahat bir şekilde çözmek mümkündür.

Entegre

Allplan-Platform ile entegrasyon kolaylığı.

Kontrol

Model ve planlar birbirleriyle ilintilidir, kolayca kontrol edin.

Pratik

Doğrudan modifikasyon ile Allplan Kanal pratik bir araçtır.

Erişebilirlik

Kolay kullanım özelliği ve anlaşılır paletler sayesinde Allplan Kanal ile hemen çalışmaya başlayabilirsiniz.

Parça Listesi - Raporlar

Otomatik Parça Listeleri; Şaft, Kalıp Parçaları ve Borular. Kalıp Parçaları ve Borular grafiksel veya tablo şeklinde gösterilir.

Üretgenlik

Uzun planlama aşamasında taban yüksekliklerinin hesaplanması, hat meyillerinin farklı olması ve farklı bağlantılar proje üretimini kolaylaştırır.

İŞLEVİ


Unser Add-On beinhaltet eine Vielzahl von Funktionen, um Ihnen ein reibungsloses Planen der Kanal zu ermöglichen. Die drei Tutorial Videos sollen Ihnen den Einstieg erleichtern.

Add-On Kanal: Konstrüksiyon
Add-On Kanal: Modifikasyon
Add-On Kanal: Otomatik Metraj/Rapor
Add-On Kanal
ALUPLAN PROGRAM SİSTEMLERİ

Son 5 yıldaki tüm geliştirmelere göz atın

Allplan 2015-2020 – Allplan Architecture tüm yenilikler bir arada.

service image
01

Allplan Destek

Read More

Allplan Destek

Allplan Destek: Allplan Serviceplus ağımızın bir üyesi olarak, daima en güncel versiyonu kullanır ve yazılımınızın tüm opsiyonlarından istifade edersiniz. İster yönetici, mimar, ofis müdürü veya yönetici direktör olun: Destek ekiplerimiz sorularınızı hızla ve güvenilir şekilde yanıtlayacaklardır.
service image
02

Allplan Forum

Read More

Allplan Forum

Allplan Forum: Uluslararası servis portalımız Allplan Connect ile, dünya çapındaki Allplan topluluğunun deneyimlerini paylaşabilirsiniz.
service image
03

FEATURES 2016 - 2020

Read More

FEATURES 2016 - 2020

Yeni etkileşimli sürüm karşılaştırmamız size, sadece birkaç tıklamayla, her Allplan sürümüne hangi heyecan verici yeni özelliklerin eklendiğini ve size hangi avantajları sunduğunu söyleyecektir.
ALLPLAN 2020

DENEME
SÜRÜMÜ İNDİR

Allplan ürünlerini, 30 gün boyunca, herhangi bir alım zorunluluğu olmadan kullanın.

 

Yazılımı indirin ve avantajları gözlerinizle görün.

Allplan Architecture mimarlara tasarım serbestliği ve proje üzerinde tam hakimiyet sağlayan, üst düzey BIM yazılımıdır. Yazılım, detaylı uygulama projelerini benzersiz bilgi içeriği ile oluşturmak için özel olarak tasarlanmıştır.

Başarınızı yükseltin:

  • Fiziksel ve fonksiyonel özellikler tanımlayın
  • Profesyonel çizim ve görseller oluşturun
  • Güvenilir ve takip edilebilir metraj ve maliyetleri hesaplayın.