ALLPLAN
TASARIMDAN İNŞAATA

Daha iyi yapılı bir çevre için tasarım çözümleri.

Allplan Mühendislik Avantajları

BIM destekli tasarım

Allplan, inşaatta gecikmeleri önleyerek, tasarım aşamasında bile hataları ve çelişkileri erkenden göstererek, önce sanal sonra gerçekte inşa etmenizi sağlar.

Sınırsız modelleme

Siemens’in güçlü Parasolid modelleme çekirdeği, hassasiyet ve performansı artırırken 3D modeller oluştururken size daha fazla özgürlük sağlar.

csm_3d_aa5cc5908b

En üst düzeyde donatılar

Donatı, fikstür ve gerekirse kirişlerle tamamlanmış entegre bir 3B model, mümkün olan en yüksek tasarım güvenilirliğini ve netliğini sağlar.

KEŞFEDİN
ALLPLAN ÜRÜN SUNUMU

Daha iyi yapılı bir çevre için tasarım çözümleri

Allplan, inşaat sektörünün zorluklarını karşılamak ve dijital dönüşümden yararlanmak için nihai BIM çözümüdür. BIM yazılımı ve ALLPLAN’ın sektör lideri işbirliği ve entegrasyon araçları ideal kombinasyonu oluşturur.

Allplan Bimplus, tüm disiplinlerin proje oluşturmada verimli bir şekilde işbirliği yapması için nihai açık BIM platformudur. BIM modeli verileri, bilgileri, belgeleri ve görevleri, tüm bina yaşam döngüsü boyunca merkezi olarak yönetilir.

AX3000

AX3000, Allplan için bina hizmetleri mühendisliğinin tüm yönlerini sağlayan tam entegre bir eklentidir: havalandırma, ısıtma, elektrik, sıhhi tesisat ve sprinkler sistemleri.

DAHA FAZLA BİLGİ

error: Content is protected !!