Tesisat mühendisliği
için BIM çözümleri

ALLPLAN, bina hizmetleri mühendisliği, enerji sistemleri mühendisliği ve sanal gerçeklik için entegre bir yazılım paketi sunar.

TESİSAT MÜHENDİSLİĞİ YAZILIMI

Tesisat planlama ve tasarımındaki zorluklara yönelik çözümler

 

MEP koordinasyonu genellikle proje zaman çizelgelerinde gecikmelere neden olan uzun ve sıkıcı bir süreçtir. Bilginin parçalanması ve zayıf iletişim genellikle bunun nedenidir. MEP mühendisleri, projenin her aşamasında verimli bir şekilde çalışabilmeli ve en iyi tasarım kalitesini sunabilmelidir. ALLPLAN ve ESS, bu zorluklarla yüzleşmek için en iyi çözümü sunar:

> Bina hizmetleri mühendisliği, enerji sistemleri mühendisliği ve sanal gerçeklik için kapsamlı BIM onaylı yazılım paketi
> Tek bir yazılım çözümünde tasarım ve üretim için modeller ve çalışma çizimleri
> Tüm disiplinlerde verimli işbirliği için OpenBIM platformu

Aşağıda derinlemesine ürün bilgileri, referanslar ve ilham verici referans projeleri bulacaksınız.

Tesisat mühendisliği için
çözüm portföyümüz

Tesisat Mühendisleri

BİNA TASARIMI İÇİN TAM ENTEGRE MEP ÇÖZÜMLERİ

AX3000, Allplan için havalandırma, ısıtma, sıhhi tesisat, elektrik ve sprinkler için özel çözümler sunan ve bina tasarımının tüm aşamalarında veri sürekliliğini sağlayan tam entegre bir eklentidir.

> Allplan’a sorunsuz entegrasyon için tasarlandı
> Uygulamalı geliştirme sayesinde maksimum üretkenlik
> Tüm modüller BIM onaylıdır

Tesisat mühendisliği için Allplan çözüm portföyü

Allplan, inşaat sektörünün zorluklarını karşılamak ve dijital dönüşümden yararlanmak için nihai BIM çözümüdür. BIM yazılımı ve ALLPLAN’ın sektör lideri işbirliği ve entegrasyon araçları ideal kombinasyonu oluşturur.

Allplan Bimplus, tüm disiplinlerin proje oluşturmada verimli bir şekilde işbirliği yapması için nihai açık BIM platformudur. BIM modeli verileri, bilgileri, belgeleri ve görevleri, tüm bina yaşam döngüsü boyunca merkezi olarak yönetilir.

AX3000

AX3000, Allplan için bina hizmetleri mühendisliğinin tüm yönlerini sağlayan tam entegre bir eklentidir: havalandırma, ısıtma, elektrik, sıhhi tesisat ve sprinkler sistemleri.

DAHA FAZLA BİLGİ

KEŞFEDİN
ALLPLAN ÜRÜN SUNUMU

Daha iyi yapılı bir çevre için tasarım çözümleri

error: Content is protected !!