fbpx
Scroll

ALLPLAN SHARE
Allplan Share, BIM platformu Allplan Bimplus’ı baz alır ve Model Görüntüleyici, Görev Panosu veya Revizyon Kontrolü gibi ek fonksiyonlar sunar: Görev Panosu veya hesap kontrolü ve daha fazlası.

ALLPLAN SHARE

Allplan Share, BIM platformu Allplan Bimplus’ı baz alır ve Model Görüntüleyici, Görev Panosu veya Revizyon Kontrolü gibi ek fonksiyonlar sunar: Görev Panosu veya hesap kontrolü ve daha fazlası.

ALUPLAN PROGRAM SİSTEMLERİ

Servis Kapsamı

Allplan Share ve Allplan Architecture veya Allplan Engineering’in yanı sıra bir Allplan Bimplus hesabının kombinasyonu, dünyanın her yerindeki proje paydaşlarının doğrudan tek ve aynı Allplan projesi üzerinde çalışmalarına olanak sağlar. Allplan Share, BIM platformu Allplan Bimplus’ı baz alır ve Model Görüntüleyici, Görev Panosu gibi ek fonksiyonlar sunar: Görev Panosu veya hesap kontrolü ve daha fazlası. Allplan Share ile yönetimsel ve personel masraflarından tasarruf edersiniz. Veri Allplan Bimplus bulut ortamında depolandığından, yerel bir sunucunun temini, yüklenmesi ve bakımı gibi ek maliyetlerden kurtulunmuş olur.

 
ALUPLAN PROGRAM SİSTEMLERİ

Allplan Share Avantajları

Otomatik senkronizasyon

Seçili Allplan verisi otomatik olarak Allplan Bimplus BIM koordinasyon modeline aktarılır ve orada diğer işlemler için kullanılabilir. Allplan ve Allplan Bimplus içerisindeki BIM koordinasyon modeli, daima senkrondur.

Veri tutarlılığı garantisi

Bir Allplan versiyonunda, tüm Allplan verisinin en son detayına kadar aynı olduğu ve hiç bir bilginin kaybedilmediği garanti altına alınır. Allplan Share hiç bir bilgi kaybı olmaması için orijinal Allplan verisi kullanarak çalışır.

Güvenilir veri koruma

Verinizin güvenliği önceliğimizdir. Bu nedenle Allplan Share olarak etkin korumaya önem veriyoruz. Veri aktarımı yetkisiz erişime karşı şifreleme ile korunmaktadır.

Net düzenlenmiş erişim hakları

Roller ve erişim hakları tüm proje paydaşları için rahat kullanılabilir bir şekilde Allplan Bimplus merkezi kullanıcı ve proje yönetimi üzerinden düzenlenir. Bu, sadece yetkileri olan kullanıcıların projeleri yönetmesi, değiştirmesi veya görebilmesini garanti altına alır.

Projeleri eş zamanlı düzenleyin

Allplan Share kullanıcıların aynı yerel ağın (LAN) bir parçası olmasalar dahi bir projeye eş zamanlı erişebilmelerini sağlar. Yerel ağ ortamları, bu sayede, ayrı iş istasyonlarını da sisteme dahil edecek şekilde genişletilebilirler. Konumlar arasındaki veri transferi Allplan Bimplus bulut ortamı üzerinden gerçekleşir. Allplan Share birden fazla yerel ve harici iş istasyonunun birbirlerine bağlanmasını olası kılar. Tüm paydaşlar, devam eden projenin aynı veri durumuna erişirler. Bu, özellikle esnek ofis strüktürlerinin oluşturulabilmesini destekler.

Pratik kullanım

Allplan Share CAD ve düzenleme iş istasyonlarının merkezi organizasyonunu düzenler ve planlama ve tasarım ofislerinde net koordinasyon faydaları sağlar. Çalışmak, tekil çalışan bir iş istasyonu kullanmaktan farklı değildir. Allplan Bimplus bulut ortamından veri ve proje erişimi haricinde, merkezi kullanıcı ve proje yönetimi de bir anahtar avantajdır.

ALUPLAN PROGRAM SİSTEMLERİ

Son 5 yıldaki tüm geliştirmelere göz atın

Allplan 2015-2020 – Allplan Architecture tüm yenilikler bir arada.

service image
01

Allplan Destek

Read More

Allplan Destek

Allplan Destek: Allplan Serviceplus ağımızın bir üyesi olarak, daima en güncel versiyonu kullanır ve yazılımınızın tüm opsiyonlarından istifade edersiniz. İster yönetici, mimar, ofis müdürü veya yönetici direktör olun: Destek ekiplerimiz sorularınızı hızla ve güvenilir şekilde yanıtlayacaklardır.
service image
02

Allplan Forum

Read More

Allplan Forum

Allplan Forum: Uluslararası servis portalımız Allplan Connect ile, dünya çapındaki Allplan topluluğunun deneyimlerini paylaşabilirsiniz.
service image
03

FEATURES 2016 - 2020

Read More

FEATURES 2016 - 2020

Yeni etkileşimli sürüm karşılaştırmamız size, sadece birkaç tıklamayla, her Allplan sürümüne hangi heyecan verici yeni özelliklerin eklendiğini ve size hangi avantajları sunduğunu söyleyecektir.