Building Smart Türkiye

Allplan 2021 ile
performansın gücünü
ortaya çıkarın!

Performans

KARMAŞIK PROJELERLE MÜMKÜN OLAN EN KISA ZAMANDA

Büyük modellerle de, küçük modellerle olduğu kadar hızlı çalışabilmek ister misiniz?

Büyük, karmaşık ve detaylı projeler için Allplan 2021 ile ne kadar zaman kazanabileceğinizi kendiniz görün.

İşbirliği

GERÇEK ZAMANLI KOORDİNASYON

Planlama ortaklarınızla gerçek zamanlı olarak koordinasyon sağlamak, görevleri dağıtmak veya çakışmaları kontrol etmek mi istiyorsunuz?

Allplan Bimplus ile modelleri merkezi bir platformda birleştirebilir ve projenizi her zaman, her yerde yönetebilirsiniz. Burada nasıl çalıştığını görüyorsunuz.

Strüktürel Analiz

SCIA AUTOCONVERTER LIGHT İLE MODELLERİ ANINDA DÖNÜŞTÜRÜN

Geometrik yapı modelinizi birkaç adımda analitik bir modele dönüştürmek ister misiniz ?

Allplan Bimplus ve SCIA AutoConverter Light kullanarak strüktürel analizin iş akışınıza nasıl kolayca ve hızlı bir şekilde entegre edilebileceğini görmek için bu videoyu izleyin

Daha fazlasını öğrenmek ister misiniz?

Yazılım Güncelleme Anlaşması veya Abonelik ile birlikte sunulan SCIA AutoConverter Light tarafından yapılan yeni strüktürel analiz modeli oluşturma iş akışını tanıtacağımız web seminerimize göz atın.

ALLPLAN 2021’İN YENİ FIRSATLARINDAN VE OFİSİNİZ İÇİN YAZILIM GÜNCELLEME ANLAŞMASINDAN FAYDALANIN

ALLPLAN PERFORMANSI

Allplan ile yazılım performansı, daha hızlı işlemden çok daha fazlası anlamına gelir: Performans, işte daha fazla eğlence anlamına gelir, daha büyük ve daha karmaşık projeleri daha yüksek ayrıntı seviyesiyle gerçekleştirebilme, veriminizi artırma, verilerinizin tutarlılığını sağlama, proje ortaklarıyla daha iyi ve daha verimli iş akışları kullanarak işbirliği yapma . Bu, ofisinizde daha fazla başarı için yeni fırsatlar sunar. ALLPLAN’in bulut tabanlı çözümü Allplan Bimplus ile, BIM yönteminin faydalarını en üst düzeye çıkarmanıza olanak tanıyan verimli iş akışları aracılığıyla proje ortaklarınızla işbirliğini optimize edebilirsiniz. Allplan Bimplus, yapısal analizin yönetilen bir iş akışına sorunsuz entegrasyonu için Allplan ve YGA ile yapısal mühendislere devrim niteliğinde yeni fonksiyonlar sunmaktadır. Allplan 2021’in Ekim 2020’den itibaren sizler için neler hazırlayacağını öğrenmek için bu video röportajını izleyin.

Henüz YGA yapmadınız mı?

Yazılım Güncelleme Anlaşması ile uzman teknik desteğe erişim elde edersiniz ve otomatik olarak Ekim ayında çıkacak olan Allplan 2021 lisansınıza ulaşırsınız. Bu yıl Allplan, hiçbir ek ücret ödemeden değerli ürün işlevselliği katacak, gerçek bulut tabanlı BIM İş Akışı çözümlerine erişmenizi sağlıyor. Yapı mühendisleri için Allplan 2021 yapısal analizin bir BIM iş akışına sorunsuz entegrasyonu için devrim niteliğinde yeni işlevsellik sunuyor.

Allplan Bimplus

Henüz açık BIM işbirliği platformu Allplan Bimplus’ı kullanmıyor musunuz? Şimdi kaydolun ve birçok avantajdan yararlanın:

  • BIM projelerinin verimli model tabanlı kontrolü
  • Farklı sistemlerden gelen verilerin entegrasyonu
  • Proje verilerinize her yerden ve her zaman erişim

Allplan’le ilgileniyor musunuz?

ALLPLAN tarafından sağlanan BIM çözümleri ve mevcut teklifler hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

Uzun yıllara dayanan deneyimleri ve sektördeki yetkinlikleri sayesinde, doğrudan satış uzmanlarımız ve satış ortaklarımız, kişisel danışmanlık ve profesyonel desteğiniz için mükemmel bir ortaktır