Building Smart Türkiye

Seviyenizi Yükseltin

Allplan Engineering inşaat mühendislerinin çalışmalarını gereksinimden ödün vermeksizin yapabileceği, üst düzey BIM çözümüdür. Yüksek performanslı yazılım, mühendislerin bina modellerini, detaylı donatı çizimlerini ve uygulama projelerini araç değişikliğine gerek duymadan yapabilmelerini sağlar.
Hızlı ve hatasız çalışın:

  • Güncel dokümanlar ve profesyonel sunum
  • Yüksek veri hassasiyetiyle verimli donatı modelleme
  • Güvenilir ve takip edilebilir metraj ve maliyet hesapları
Allplan Engineering Building
ALUPLAN PROGRAM SİSTEMLERİ

Allplan Engineering Building

Allplan Engineering 2019 İnşaat Mühendisleri,Yapı Mühendisleri,Yapı Teknikerleri ve yükleniciler için nihai bir BIM çözümüdür.Bu son sürüm,kat ve düzlem yöneticisi gibi yeni işlevler kullanarak daha da büyük karmaşık geometrili projelerinizi tasarlamanıza ve donatılandırmanıza yardımcı olur. Betonarme elemanların tasarımı için ortak nesnelerin yeniden kullanılmasını ve tasarım-detaylandırmada önemli zaman tasarrufu sağlayan parametrik bileşenler, yeni görünüm ve kesitler bulunur. Sanal bir modelden tüm mühendislik çıktıları elde edilir; planlar,kesitler,görünüşler,görselleştirmeler ve donatı detayları. Çok çeşitli arayüzler, IFC4 formatı dahil olmak üzere BIM iş akışlarını destekler, hataları azaltır ve veri alışverişini kolaylaştırır.

ALUPLAN PROGRAM SİSTEMLERİ

Özetle Allplan Engineering Building Avantajları

BIM-destekli tasarım

Allplan Engineering tasarımların en basitinden karmaşığına, ve hem bina hem mühendislik yapıları için kullanılabilir.

Kesintisiz tasarım süreci

Allplan tüm tasarım sürecini tek bir sistemde destekler – ilk etütlerden son genel düzenleme ve donatı çizimlerine kadar.

CAD ve strüktürel analiz

Strüktürel/strüktürel-analiz modelleri ve ölçüm sonuçları FRILO Statik, SCIA Engineer, ve diğer sistemlerle karşılıklı alınıp gönderilebilir.

Kullanım alanı çeşitliliği

Allplan Engineering tasarımların en basitinden karmaşığına, ve hem bina hem mühendislik yapıları için kullanılabilir.

Tasarım serbestliği

Allplan içerisine entegre edilen, Siemens tarafından geliştirilen kuvvetli Parasolid modelleme çekirdeği 3D modellerin oluşturulmasında geniş serbestlik tanır.

En üst seviyede donatı

Donatıları, bağlantı düzenekleri ve gerekiyorsa tendonları ile tam, entegre 3D model, olası en yüksek tasarım güvenilirliğini ve netliğini sağlar.

İlişkili görünümler

Revizyonu gerçekleştirdiğinizde, tüm çizimler otomatik olarak güncellenir. Bu, hataların önüne geçer ve zaman tasarrufu sağlar.

Etkili tasarım dokümantasyonu

Kuvvetli pafta ve tasarım araçları, işinizin kalitesini net bir şekilde ortaya çıkartacak üst kalite tasarım dokümanları oluşturmanızı sağlar.

Kesintisiz veri alışverişi

Verimli veri alışverişini garanti altına almak için yazılım, DWG, DXF, DGN, IFC4 ve PDF formatları da dahil olacak şekilde, tüm geleneksel veri takas formatları için yüksek kalitede arayüzler sağlar.

Optimize ekip çalışması

Allplan Bimplus ve Allplan Share ile birlikte, herhangi bir tutarsızlığın anında tespiti ve gerekli görev atamalarının sorumlu ekip ve proje paydaşlarına yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Kısa sürede üretkenlik

Modern ve sezgisel arayüz rol ve görev tabanlı çalışmayı sağlayarak, kolayca öğrenmeniz ve kısa sürede verim elde edebilmenize yardımcı olur.

4K/UHD

Allplan yüksek kalitede ekranlarla da (4K/UHD monitörler 3840 x 2160 piksel ve ötesi) çalışmak için uygundur.

ALUPLAN PROGRAM SİSTEMLERİ

Son 5 yıldaki tüm geliştirmelere göz atın

Allplan 2015-2020 – Allplan Architecture tüm yenilikler bir arada.

Allplan Engineering Opsiyonları

Allplan Share

“Allplan Share” ile, tüm dünyadaki planlama paydaşları ile tek ve aynı Allplan verisi doğrudan işbirliğinden faydalanabilirsiniza. Allplan Share, BIM platformu Allplan Bimplus’ı baz alır ve diğer araçlar ile açık API üzerinden doğrudan bağlantı sağlar.

Allplan Environment

Allplan Architecture veya Allplan Engineering ile birlikte, yapı inşası veya mühendislik çalışmaları, gerçek arazi, kentsel gelişim alanları ve çevreleyen yollar dikkate alınarak daha verimli planlanabilir.

Allplan Workgroup Manager

Allplan Workgroup Manager, CAD iş istasyonlarının yerel ağlarda (LAN) ve internet üzerinde işbirliğini düzenler. Orta ve büyük ölçekli inşaat şirketlerinde etkin bir bir arada çalışma ortamı sunar.

Allplan License Server

Allplan License Server, lisanslarınızın optimum kullanımı ve etkin yönetimini sağlar. Lisans sunucusu, lisansların şirket ağında güvenli erişimini sağlarken, ofis dışında esnek kullanım seçenekleri sunar.

service image
01

Allplan Destek

Read More

Allplan Destek

Allplan Destek: Allplan Serviceplus ağımızın bir üyesi olarak, daima en güncel versiyonu kullanır ve yazılımınızın tüm opsiyonlarından istifade edersiniz. İster yönetici, mimar, ofis müdürü veya yönetici direktör olun: Destek ekiplerimiz sorularınızı hızla ve güvenilir şekilde yanıtlayacaklardır.
service image
02

Allplan Forum

Read More

Allplan Forum

Allplan Forum: Uluslararası servis portalımız Allplan Connect ile, dünya çapındaki Allplan topluluğunun deneyimlerini paylaşabilirsiniz.
service image
03

FEATURES 2016 - 2020

Read More

FEATURES 2016 - 2020

Yeni etkileşimli sürüm karşılaştırmamız size, sadece birkaç tıklamayla, her Allplan sürümüne hangi heyecan verici yeni özelliklerin eklendiğini ve size hangi avantajları sunduğunu söyleyecektir.
ALLPLAN 2020

DENEME
SÜRÜMÜ İNDİR

Allplan ürünlerini, 30 gün boyunca, herhangi bir alım zorunluluğu olmadan kullanın.

 

Yazılımı indirin ve avantajları gözlerinizle görün.

Allplan Architecture mimarlara tasarım serbestliği ve proje üzerinde tam hakimiyet sağlayan, üst düzey BIM yazılımıdır. Yazılım, detaylı uygulama projelerini benzersiz bilgi içeriği ile oluşturmak için özel olarak tasarlanmıştır.

Başarınızı yükseltin:

  • Fiziksel ve fonksiyonel özellikler tanımlayın
  • Profesyonel çizim ve görseller oluşturun
  • Güvenilir ve takip edilebilir metraj ve maliyetleri hesaplayın.

 

ALLPLAN SIZE UZMAN DESTEĞI SUNMAKTADIR

Allplan’a geçiş desteği; Allplan yerinde destek: Eğer Allplan’a geçmek isterseniz, bölgenizde bulunan bir iş ortağımız size yazılım uyarlanması ile ilgili uzman destek sağlayacaktır;

İster bir tanıtım, eğitim, geçiş için destek, veri takası, veya yardım ihtiyacınız söz konusu olsun, iş ortağınızla temasa geçiniz.

Herhangi bir sorunuz var mı, veya bağlayıcılığı olmayan bir teklif ister misiniz?

Engineering Building DOWNLOAD

Allplan Engineering Building
ALLPLAN LICENSE SERVER
ALLPLAN EXCHANGE
ALLPLAN ENVIRONMENT
ALLPLAN WORKGROUP MANAGER
ALLPLAN SHARE