Allplan Engineering Building

Allplan Engineering Building

Allplan Engineering Building bina inşası ile ilgili çalışmakta olan inşaat mühendisleri için optimize edilmiş, kuvvetli bir BIM aracıdır. Bulut tabanlı BIM platformu Allplan Bimplus ile, Allplan Engineering Building eksiksiz bir BIM çözümüdür (BIM level 3’e kadar). Yazılım, planlama ve inşa sürelerinizi azaltmanız ve maliyet planları içerisinde kalmanıza yardımcı olur.

Temeli, kabuk ve donatı planlarının kesitler, görünümler ve sunumların yanı sıra metraj verileri ve demir bükme tablolarının da üzerinden alınabildiği dijital modeldir. Model, strüktürel hesaplamalar için de baz olarak kullanılır. Allplan Engineering Building, planlama ve inşa süreçlerini basitleştirir ve hızlandırır, hata kaynaklarını azaltır ve projenin tüm paydaşlarının daha doğru bir ortak algıya sahip olmalarını sağlar.

Özetle Allplan Engineering Building Avantajları

BIM-destekli tasarım

Allplan ilk önce dijital, ardından gerçek hayatta inşa etmenizi sağlar. bu sayede, hata ve çakışmalar tasarımın erken aşamalarında çözülerek, sahadaki gecikmelerin önüne geçilir.

Tasarım serbestliği

Allplan içerisine entegre edilen, Siemens tarafından geliştirilen kuvvetli Parasolid modelleme çekirdeği 3D modellerin oluşturulmasında geniş serbestlik tanır.

CAD ve strüktürel analiz

Strüktürel/strüktürel-analiz modelleri ve ölçüm sonuçları FRILO Statik, SCIA Engineer, ve diğer sistemlerle karşılıklı alınıp gönderilebilir.

Kesintisiz veri alışverişi

Verimli veri alışverişini garanti altına almak için yazılım, DWG, DXF, DGN, IFC4 ve PDF formatları da dahil olacak şekilde, tüm geleneksel veri takas formatları için yüksek kalitede arayüzler sağlar.

Kullanım alanı çeşitliliği

Allplan Engineering tasarımların en basitinden karmaşığına, ve hem bina hem mühendislik yapıları için kullanılabilir.

Tasarım serbestliği

Allplan içerisine entegre edilen, Siemens tarafından geliştirilen kuvvetli Parasolid modelleme çekirdeği 3D modellerin oluşturulmasında geniş serbestlik tanır.

En üst seviyede donatı

Donatıları, bağlantı düzenekleri ve gerekiyorsa tendonları ile tam, entegre 3D model, olası en yüksek tasarım güvenilirliğini ve netliğini sağlar.

İlişkili görünümler

Revizyonu gerçekleştirdiğinizde, tüm çizimler otomatik olarak güncellenir. Bu, hataların önüne geçer ve zaman tasarrufu sağlar.

Optimize ekip çalışması

Allplan Bimplus ve Allplan Share ile birlikte, herhangi bir tutarsızlığın anında tespiti ve gerekli görev atamalarının sorumlu ekip ve proje paydaşlarına yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Kısa sürede üretkenlik

Modern ve sezgisel arayüz rol ve görev tabanlı çalışmayı sağlayarak, kolayca öğrenmeniz ve kısa sürede verim elde edebilmenize yardımcı olur.

4K/UHD

Allplan yüksek kalitede ekranlarla da (4K/UHD monitörler 3840 x 2160 piksel ve ötesi) çalışmak için uygundur.


Allplan Engineering Opsiyonları

Allplan Share

“Allplan Share” ile, tüm dünyadaki planlama paydaşları ile tek ve aynı Allplan verisi doğrudan işbirliğinden faydalanabilirsiniz. Allplan Share, BIM platformu Allplan Bimplus’ı baz alır ve diğer araçlar ile açık API üzerinden doğrudan bağlantı sağlar.

ALLPLAN SHARE

Allplan License Server

Allplan License Server, lisanslarınızın optimum kullanımı ve etkin yönetimini sağlar. Lisans sunucusu, lisansların şirket ağında güvenli erişimini sağlarken, ofis dışında esnek kullanım seçenekleri sunar.

VERİ DOKÜMANI

Allplan Environment

Allplan Architecture veya Allplan Engineering ile birlikte, yapı inşası veya mühendislik çalışmaları, gerçek arazi, kentsel gelişim alanları ve çevreleyen yollar dikkate alınarak daha verimli planlanabilir.

VERİ DOKÜMANI

Workgroup Manager

Allplan Workgroup Manager, CAD iş istasyonlarının yerel ağlarda (LAN) ve internet üzerinde işbirliğini düzenler. Orta ve büyük ölçekli inşaat şirketlerinde etkin bir bir arada çalışma ortamı sunar.

VERİ DOKÜMANI

Allplan Servisleri

Allplan Forum

Allplan Forum: Uluslararası servis portalımız Allplan Connect ile, dünya çapındaki Allplan topluluğunun deneyimlerini paylaşabilirsiniz.

ALLPLAN Servisleri - Allplan Service Plus

Allplan Destek: Allplan Serviceplus ağımızın bir üyesi olarak, daima en güncel versiyonu kullanır ve yazılımınızın tüm opsiyonlarından istifade edersiniz. İster yönetici, mimar, ofis müdürü veya yönetici direktör olun: Destek ekiplerimiz sorularınızı hızla ve güvenilir şekilde yanıtlayacaklardır.


*2016 Ekim ve Kasım aylarında 1,006 Allplan müşteri ve müşteri adayı ile yapılan ankette, “Allplan’ı başkalarına tavsiye eder misiniz?” sorumuza, %96 “Evet” yanıtı aldık.

Allplan Engineering Ücretsiz Deneyin

Allplan Engineering inşaat mühendislerinin çalışmalarını gereksinimden ödün vermeksizin yapabileceği, üst düzey BIM çözümüdür. Yüksek performanslı yazılım, mühendislerin bina modellerini, detaylı donatı çizimlerini ve uygulama projelerini araç değişikliğine gerek duymadan yapabilmelerini sağlar.
Hızlı ve hatasız çalışın:

  • Güncel dokümanlar ve profesyonel sunum
  • Yüksek veri hassasiyetiyle verimli donatı modelleme
  • Güvenilir ve takip edilebilir metraj ve maliyet hesapları

Allplan Engineering tam sürümünü, 30 gün boyunca, herhangi bir alım zorunluluğu olmadan kullanın. Yazılımı indirin ve avantajları gözlerinizle görün.

Allplan Size Uzman Desteği Sunmaktadır

Allplan Size Uzman Desteği Sunmaktadır

Allplan’a geçiş desteği: Allplan yerinde destek: Eğer Allplan’a geçmek isterseniz, bölgenizde bulunan bir iş ortağımız size yazılım uyarlanması ile ilgili uzamn destek sağlayacaktır;

İster bir tanıtım, eğitim, geçiş için destek, veri takası, veya yardım ihtiyacınız söz konusu olsun, iş ortağınızla temasa geçiniz.

Herhangi bir sorunuz var mı, veya bağlayıcılığı olmayan bir teklif ister misiniz?

Teklif Talep Et

Notifications