Building Smart Türkiye

ALLPLAN BIMPLUS – BIM UYUMLU PROJE İŞLEME PLATFORMUNUZ

Allplan Bimplus, projeye dahil olan herkesi birbirine bağlayan disiplinler arası proje platformudur. Yazılımdan bağımsız bir platform olarak Bimplus, inşaat sektöründeki herhangi bir yazılımdan gelen verileri IFC veya API arayüzü aracılığıyla entegre eder ve böylece açık bir bilgi alışverişi sağlar. Model verileri, bilgiler, belgeler ve görevler, tüm bina yaşam döngüsü boyunca merkezi olarak yönetilir. Optimal erişilebilirlik, bulut ve tarayıcı tabanlı uygulamanın zamandan ve konumdan bağımsız erişimi ile garanti edilir.

Allplan Bimplus ile bina projelerini daha hızlı, daha uygun maliyetli ve daha yüksek kalitede hayata geçirebilirsiniz.

Disiplinler arası işbirliği

Açık bir proje platformu olarak Bimplus, kullanılan yazılımdan bağımsız olarak tüm proje katılımcıları arasında disiplinler arası işbirliğini ve iletişimi sağlar. Veriler, IFC veya API arayüzü aracılığıyla kolayca entegre edilir ve ilgili tüm taraflar için merkezi olarak erişilebilir hale getirilir.

Yüksek esneklik

Bulut ve tarayıcı tabanlı bir uygulama olarak Bimplus, tüm proje verilerine optimum erişimi garanti eder; yazılımın yüklenmesi gerekmez. İster ofiste, ister şantiyede, ister bilgisayar üzerinden, ister cep telefonu üzerinden - Bimplus, tüm uç cihazlarda yerden ve zamandan bağımsız çalışmayı mümkün kılar.

Güvenli proje kontrolü

Tüm proje verileri, yalnızca planlama ve inşaat aşamasında değil, bir binanın tüm yaşam döngüsü boyunca Bimplus aracılığıyla merkezi olarak yönetilir, depolanır ve işlenir. Bu, karmaşık projelerde bile işleri takip edebileceğiniz anlamına gelir.

Planlama şeffaflığı

Model görselleştirmeleri, çakışma kontrolleri, revizyon karşılaştırmaları - Bimplus, erken proje aşamalarında bile mevcut planlama durumuna kapsamlı bir genel bakış sunar. Bu sayede olası sorun noktaları erken aşamada belirlenebilir ve hatalar azaltılabilir.

Bimplus’ın günlük işlerinizde size sunduğu avantajlara kendinizi inandırın ve şimdi ücretsiz kayıt olun. Bimplus ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa, doğrudan satış uzmanlarımız ve satış ortaklarımız size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Bimplus’ı canlı ve pratik olarak deneyimlemek ister misiniz? Bimplus Öğle Atıştırmalıklarımız ile size kısa web seminerlerinde Bimplus’ın bireysel araçlarını ve özelliklerini göstereceğiz.

NEDEN BİMPLUS
BRÜHWILER AG – PLANLAMACILAR VE İNŞAAT MÜHENDİSLERİ

NEDEN BİMPLUS
BLUMER LEHMANN AG – AHŞAP İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ

ALLPLAN TARAFINDAN BİMPLUS İLE YAPILMIŞTIR
HEYECAN VERİCİ REFERANSLAR VE PROJELER

İNŞAAT SEKTÖRÜ İÇİN BİM
BİM ÜRÜN PORTFÖYÜMÜZ