Building Smart Türkiye

Seviyenizi Yükseltin

Allplan Architecture, mimarlara tasarım serbestliği ve proje üzerinde tam hakimiyet sağlayan üst düzey BIM çözümüdür. Yazılım, detaylı uygulama çizimlerini benzersiz bilgi içeriği ile oluşturmak üzere, özel olarak tasarlanmıştır.

Başarınızı arttırın:

  • Fiziksel ve fonksiyonel özellikler tanımlayın
  • Profesyonel çizim ve görseller oluşturun
  • Güvenilir ve takip edilebilir metraj ve maliyetleri hesaplayı
ALUPLAN PROGRAM SİSTEMLERİ

ALLPLAN ARCHITECTURE

The new version Allplan Architecture 2020 focuses on modeling. On the one hand, the staircase modeler introduced for the first time in Allplan 2019 has been expanded in order to further increase user-friendliness and productivity. On the other hand, there is now a new tool for modeling different roof types with an easy-to-use user interface based on property palettes. Optimizations have also been made to attribute management and the object palette to support the BIM working method.

ALUPLAN PROGRAM SİSTEMLERİ

Özetle Allplan Architecture Avantajları

BIM-destekli tasarım

Allplan ilk önce dijital, ardından gerçek hayatta inşa etmenizi sağlar. bu sayede, hata ve çakışmalar tasarımın erken aşamalarında çözülerek, sahadaki gecikmelerin önüne geçilir.

Tasarım serbestliği

Allplan içerisine entegre edilen, Siemens tarafından geliştirilen kuvvetli Parasolid modelleme çekirdeği 3D modellerin oluşturulmasında geniş serbestlik tanır.

Üst kalite görselleştirme

Maxon tarafından sağlanan entegre CineRender render motoru, yüksek kaliteli görselleri doğrudan Allplan içerisinde kolayca ve etkili şekilde oluşturabilmenizi sağlar.

Uygulama çizimlerinde hassasiyet

Çizimler BIM modelinden elde edilir ve bu nedenle daima günceldirler. Ek olarak, çizimlerin oluşturulmasında kuvvetli pafta ve tasarım araçları, maksimum doğruluk sunar.

Güvenilir metraj

Allplan metrajda üst düzey güvenilirlik sunar; mahal tabloları, alan hesaplamaları ve kapı listesi gibi pek çok unsur 3D modelden oluşturulur. Allplan Design2Cost ile metraj Almanya’da seçili TÜV Süd bina grupları için sertifikalıdır.

Kesintisiz veri alışverişi

proje paydaşları arasında güvenilir veri takasını garanti altına almak için, yazılım, DWG, DXF, DGN, IFC4, ve PDF dahil olacak şekilde tüm geleneksel takas formatları için yüksek kalitede arayüzler sağlar.

Planlama tutarlılığı

Allplan Architecture, Allplan Design2Cost, Allplan Engineering ve Allplan Allfa ile birlikte bir yapının tüm yaşam döngüsünü kapsayacak çözümler sağlayan geniş bir ürün gamının parçasıdır.

Uygulama esnekliği

Allplan tamamen iki boyutlu çizim yapmaktan, obje tabanlı BIM çalışma yaklaşımına kadar tüm tasarım süreçlerinde size esneklik sağlar.

Optimize ekip çalışması

Allplan ile, bir proje üzerinde ofis içerisinde ve farklı konumlarda birlikte çalışabilirsiniz. Bulut tabanlı platform Bimplus ve Allplan Share ile, BIM modellerinin disiplinler arası iş birliği ile kullanımı gerçeğe dönüyor.

Kısa sürede üretkenlik

Modern ve sezgisel arayüz rol ve görev tabanlı çalışmayı sağlayarak, kolayca öğrenmeniz ve kısa sürede verim elde edebilmenize yardımcı olur.

4K/UHD

Allplan yüksek kalitede ekranlarla da (4K/UHD monitörler 3840 x 2160 piksel ve ötesi) çalışmak için uygundur.

ALUPLAN PROGRAM SİSTEMLERİ

Son 5 yıldaki tüm geliştirmelere göz atın

Allplan 2015-2020 – Allplan Architecture tüm yenilikler bir arada.

Allplan Architecture Opsiyonları

Allplan Share

“Allplan Share” ile, tüm dünyadaki planlama paydaşları ile tek ve aynı Allplan verisi doğrudan işbirliğinden faydalanabilirsiniza. Allplan Share, BIM platformu Allplan Bimplus’ı baz alır ve diğer araçlar ile açık API üzerinden doğrudan bağlantı sağlar.

Allplan Environment

Allplan Architecture veya Allplan Engineering ile birlikte, yapı inşası veya mühendislik çalışmaları, gerçek arazi, kentsel gelişim alanları ve çevreleyen yollar dikkate alınarak daha verimli planlanabilir.

Allplan Workgroup Manager

Allplan Workgroup Manager, CAD iş istasyonlarının yerel ağlarda (LAN) ve internet üzerinde işbirliğini düzenler. Orta ve büyük ölçekli inşaat şirketlerinde etkin bir bir arada çalışma ortamı sunar.

Allplan License Server

Allplan License Server, lisanslarınızın optimum kullanımı ve etkin yönetimini sağlar. Lisans sunucusu, lisansların şirket ağında güvenli erişimini sağlarken, ofis dışında esnek kullanım seçenekleri sunar.

service image
01

Allplan Destek

Read More

Allplan Destek

Allplan Destek: Allplan Serviceplus ağımızın bir üyesi olarak, daima en güncel versiyonu kullanır ve yazılımınızın tüm opsiyonlarından istifade edersiniz. İster yönetici, mimar, ofis müdürü veya yönetici direktör olun: Destek ekiplerimiz sorularınızı hızla ve güvenilir şekilde yanıtlayacaklardır.
service image
02

Allplan Forum

Read More

Allplan Forum

Allplan Forum: Uluslararası servis portalımız Allplan Connect ile, dünya çapındaki Allplan topluluğunun deneyimlerini paylaşabilirsiniz.
service image
03

FEATURES 2016 - 2020

Read More

FEATURES 2016 - 2020

Yeni etkileşimli sürüm karşılaştırmamız size, sadece birkaç tıklamayla, her Allplan sürümüne hangi heyecan verici yeni özelliklerin eklendiğini ve size hangi avantajları sunduğunu söyleyecektir.
ALLPLAN 2020

ALLPLAN SIZE UZMAN DESTEĞI SUNMAKTADIR

Allplan’a geçiş desteği; Allplan yerinde destek: Eğer Allplan’a geçmek isterseniz, bölgenizde bulunan bir iş ortağımız size yazılım uyarlanması ile ilgili uzman destek sağlayacaktır;

İster bir tanıtım, eğitim, geçiş için destek, veri takası, veya yardım ihtiyacınız söz konusu olsun, iş ortağınızla temasa geçiniz.

Herhangi bir sorunuz var mı, veya bağlayıcılığı olmayan bir teklif ister misiniz?

ALLPLAN ARCHITECTURE
FAYDALI DÖKÜMANLAR

ALLPLAN ARCHITECTURE
ALLPLAN LICENSE SERVER
ALLPLAN EXCHANGE
ALLPLAN ENVIRONMENT
ALLPLAN WORKGROUP MANAGER
ALLPLAN SHARE