Doğru araçlar daima elinizin altında

Allplan Architecture 2018 ile gelen yeni aksiyon çubuğu ile, belirli görevler için ihtiyaç duyacağınız komutlara hızla erişebilirsiniz. Menü çubuğu modelleme, çizim veya görselleştirme gibi fonksiyon grupları her daim erişebilmeniz için farklı rol ve görevlere göre yapılandırılmıştır. Net bir şekilde düzenlenen araç kutusunda, uygun Allplan fonksiyonlarını karşılığı olan grup içerisinde bularak, çizim verimliliğinizi arttırırsınız.

Her ekran için en uygun gösterim

Çalışmakta olduğunuz araç veya monitör formatı ne olursa olsun, Allplan Engineering 2018 kullanıcı arayüzünü ekran boyut ve çözünürlüğüne otomatik olarak uyarlar. Otomatik boyutlandırabilme, çalışma aracınızı seçmek için esneklik sağlarken, programın tutarlı ve gereksinimleri karşılayacak şekilde çalışmasını garanti altına alır.

IFC4 ile BIM verisinin gelişmiş gönderimi

With Allplan Architecture 2018, serbest form geometriler de dahil olacak şekilde tüm BIM modeli verisini proje paydaşlarınızla kayıp olmadan paylaşabilirsiniz. Bu, BIM modelinizin kalitesi ve hassasiyetini kayda değer şekilde yükseltir. IFC4 kullanımı BIM projesi kontrolünün daha iyi yapılmasını sağlarken, inşa projesinin tüm paydaşlarının karar verme süreçlerini kolaylaştırır ve hızlandırır.

Etkili veri yönetimi

Allplan Architecture 2018 ve BIM platformu Allplan Bimplus kombinasyonu ile, BIM projelerinizdeki binlerce parçalık bilgi alış verişini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Allplan Bimplus’dan bilgiyi merkezi olarak tanımlamak ve bir binanın yaşam döngüsü sürecinin tamamında farklı sistem ve disiplinlerde kullanmak için yararlanabilirsiniz. Bu size bilginin detaylandırılmasında esneklik kazandırırken, IFC ve Allplan Bimplus ile veri alış verişini daha verimli hale getirir.

Kesit ve Görünüşlerde yapılan geliştirmeler

Allplan Architecture 2018 içindeki yeni etiketleme fonksiyonu, kesit ve görünüşlerde kullanılan etiketlerin sürekli güncel kalmalarını sağlarken, işlemler ile ilgili gerekli süreleri kısaltmaktadır. Etiketler, BIM modelindeki bilgi ile doğrudan bağlantılı olduğundan, modelle bağlantılı olan tüm kesit ve görünüşlerde otomatik olarak güncellenirler.

Görseller artık daha da gerçekçi

Görselleştirme alanındaki çeşitli optimizasyonlar çalışma verimliliğini arttırırken, görsel kalitesini de geliştirmektedir. Allplan Architecture 2018 içerisindeki MAXON “CineRender” entegrasyonundaki geliştirmeler ile, fotoğraf kalitesinde görseller elde etmek için fiziksel render metotları kullanılabilmektedir. Animasyon penceresi içerisindeki gösterim kalitesi de, kayda değer şekilde geliştirilmiştir.

Gereksinimlerden ödün vermeden 3D modelleme

Allplan Architecture 2018 içerisindeki 3D modelleme alanında yapılan çok sayıda optimizasyon, vizyonunuzu, gereksinimlerden ödün vermeksizin uygulamanızı sağlar: kolay kullanımla, esnek ve yüksek kesinlik seviyesinde. Yeni özellikler, serbest formlu 3D objelerin biçim özelliklerinin çoklu modifikasyonunu, kabuk aracını ve eğrisel şekillerin basitçe ve esnek bir şekilde oluşturulmalarını sağlayan “B-spline” eğrilerini içermektedir.

Yeni opsiyon: Allplan Share ile kolay işbirliği

Opsiyonel Allplan Share ve Allplan Engineering 2018 ile, tüm dünyadaki planlama paydaşları ile tek ve aynı Allplan verisi doğrudan işbirliğinden faydalanabilirsiniz. Allplan Share, BIM platformu Allplan Bimplus’ı baz alır ve Model Görüntüleyici, Görev Panosu veya Revizyon Kontrolü gibi ek fonksiyonlar sunar. Allplan Share ile, yönetsel işlerdeki eforunuz azalırken, yerel sunucu satın alma ve bakımı gibi ek maliyetlerden tasarruf edersiniz. 


ALLPLAN SHARE

Case Study Türkiye


*2016 Ekim ve Kasım aylarında 1,006 Allplan müşteri ve müşteri adayı ile yapılan ankette, “Allplan’ı başkalarına tavsiye eder misiniz?” sorumuza, %96 “Evet” yanıtı aldık.

Allplan Mimari Ücretsiz Deneyin

Ücretsiz Deneyin

Allplan Architecture mimarlara tasarım serbestliği ve proje üzerinde tam hakimiyet sağlayan, üst düzey BIM yazılımıdır. Yazılım, detaylı uygulama projelerini benzersiz bilgi içeriği ile oluşturmak için özel olarak tasarlanmıştır. Başarınızı yükseltin:

  • Fiziksel ve fonksiyonel özellikler tanımlayın
  • Profesyonel çizim ve görseller oluşturun
  • Güvenilir ve takip edilebilir metraj ve maliyetleri hesaplayın

Allplan Architecture tam sürümünü, 30 gün boyunca, herhangi bir alım zorunluluğu olmadan kullanın. Yazılımı indirin ve avantajları gözlerinizle görün.

DENEME SÜRÜMÜ İNDİR

Allplan Size Uzman Desteği Sunmaktadır

Allplan Size Uzman Desteği Sunmaktadır

Allplan’a geçiş desteği: Allplan yerinde destek: Eğer Allplan’a geçmek isterseniz, bölgenizde bulunan bir iş ortağımız size yazılım uyarlanması ile ilgili uzamn destek sağlayacaktır;

İster bir tanıtım, eğitim, geçiş için destek, veri takası, veya yardım ihtiyacınız söz konusu olsun, iş ortağınızla temasa geçiniz.

Herhangi bir sorunuz var mı, veya bağlayıcılığı olmayan bir teklif ister misiniz?

Teklif Talep Et

Notifications